Služby

Zabýváme se i dalšími službami, které vám mohou vyřešit problémy a starosti. Zbavíme vás dřevokazných škůdců, choroboplodných mikroorganismů i nepotřebného nábytku. Provádíme drobné stavební úpravy i demoliční práce. Dokážeme pomoci i s ochranou vašich objektů před ptactvem, jako jsou například holubi.

Sanace - ochrana dřeva, likvidace dřevokazných škůdců

Pokud došlo k napadení či poškození vašich dřevěných konstrukcí, je důležité provést sanaci. Tou dokážeme škody nejen ošetřit, ale také zabránit větším problémům. Ochráníme váš majetek opravou nemocného dřeva a důsledným profesionálním zásahem zamezíme návratu škůdců. Provádíme likvidaci škůdců i preventivní opatření. Aplikujeme:

 • plošné postřiky
 • injektáže - vstřikování insekticidního prostředku přímo do dřeva

Dezinfekce - zneškodňování mikroorganismů

Našimi profesionálními prostředky a odbornými postupy vás zbavíme choroboplodných organismů, bakterií, virů, hub, kvasinek či plísní. Provádíme dezinfekce všech povrchů a objektů, ošetřujeme byty, domy a jiné soukromé objekty. 

Vyklízecí práce

Potřebujete vyklidit byt, dům, garáž a další nemovitosti z jakéhokoli důvodu? Rádi vám pomůžeme, odklidíme nepotřebné věci dle vašeho přání a předáme vám čisté prostory.


Provádíme následujcí služby

 • vyklizení nepotřebného nábytku
 • likvidace nábytku kontaminovaného škůdci
 • vyklízení po zemřelém


Stavební a demoliční práce

V případě potřeby nabízíme provedení drobných stavebních úprav nebo jiných přípravných a demoličních prací. Máme k dispozici sehraný tým řemeslníků, vše potřebné naplánujeme, vy schválíte a my zrealizujeme. Disponujeme veškerou potřebnou technikou, mechanizací i nářadím.

 • Suchá výstavba
 • Mokrá výstavba (zdění, nivelace podlah, betonování)
 • Finální úpravy povrchů (malování, štukování, stěrkování)
 • Odborné řemeslné práce (Instalace, elektrikářské atd.)

Instalace zábran proti holubům


Pokud se usídlili zdivočelí holubi ve vaší blízkosti, na střeše či balkoně, pomůžeme vám tento problém vyřešit:

 • montáží hrotového systému proti dosedání holubů  
 • montáží speciálních sítí
 • vešekeré výškové práce

Jediný účinný způsob, jak se zbavit obtížného ptactva, je zavolat naši profesionální firmu. Máme velké zkušenosti s montáží zábran proti holubům, odchytem, čištěním od peří nebo mrtvých ptáků, jejich exkrementů a také parazitů. Zábrany proti holubům nejen na mnoho let zabrání jejich dalším pokusům o sídlení ve vašem okolí, ale také ochrání vaše zdraví i majetek.

Po příjezdu zhodnotíme konkrétní situaci, navrhneme možnosti a společně naplánujeme tu nejlepší možnost pro vás. Veškeré práce provádíme profesionálně, kvalitně a samozřejmě se zárukou.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo ná kontaktujte telefonicky na

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.