Reference

Zde si můžete přečíst, co si o nás myslí naši klienti a jak jsou spokojeni s našimi službami.

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a zbavil nás problému se štěnicemi napoprvé. Od prvního zásahu uběhly 3 měsíce a máme konečně klid.

A. Machek, Pardubice

Po dlouhodobém trápení a zkoušení různých "osvědčených" postupů z internetu jsme oslovili firmu a ti nás problému v krátké době zbavili.

Anonymní zákaznice

Milé a profesionální jednání, trpělivý přístup a hlavně stoprocentní úspěch zbavení švábů. Ještě jednou děkuji.

Rodina Kostelenských, Ústí nad Labem

Potkany jsme měli hrozně dlouho, pořád se vraceli, skvělá firma, bohužel až jako čtvrtá v pořadí nás jich zbavila a poradila, jak to udělat, aby se nevraceli. Jste skvělí.

A. P., Děčín

Děkuji za navrácení klidu a pohody jak na stránkách slibujete. Už jsme ani nevěřili, že je možné se štěnic zbavit. Vše proběhlo v pořádku a po štěnicích opravdu ani stopa.

Anonymní zákaznice, Liberec

Skvělá zkušenost od prvního zavolání, milé jednání, příjezd diskrétní a v domě radost, že už nemáme mravence.

Anonynmní zákazník

Opravdu si vážíme zákazníků. Naše práce nás baví a je to na nás vidět.

Budeme rádi, když i vy nám zašlete svou recenzi na info@vyhubime.cz. Podělte o své zkušenosti.

Za každou pochvalu vám budeme vděční a každá kritika nám pomůže zdokonalit se.

Firemní zákazníci

SVJ U Kapličky 445/6, Litoměřice

Vždy jsme byli spokojeni s rychlostí, jakou pan Vlach reagoval na problém, který jsme v domě řešili. Dostali jsme velmi rychle nabídku termínů, kdy může dorazit. Na místě jednal tak, že i méně ochotní vlastníci bytů umožnili prohlídku bytové jednotky, i když se předtím zdráhali. Vždy jsme dostali jasnou informaci v jaké bytové jednotce vznikl problém, kdy proběhne další návštěva, jaký bude postup atd. Co se týče komunikace, tak ta byla vždy rychlá, jasná a bezproblémová.

J. Halíková - Předsedkyně SVJ

Ubytovna Sedlec

Děkujeme panu Vlachovi za okamžité řešení problémů, které nám způsobily štěnice postelové a švábi. Během jednoho dne bylo vyčištěno celé ubytovací zařízení a po 14 dnech byla provedena kontrola a dořešení pokojů v rámci záruky. Od té doby máme klid a provádíme pouze pravidelné kontroly abychom problém podchytili včas.

Recepční Jana

Hotel DMH

Seriózní jednání, rychlá domluva a realizace. Řešili jsme problematiku štěnic a švábů na ubytovně o kapacitě 288 pokojů, to vše se stihlo udělat během 3 dnů. Díky této firmě, se povedlo eliminovat výskyt o 70-80%, což považují za velký úspěch. Žije zde nižší třída populace a lidi se zde střídají velmi často. Věřím, že tahle firma dokáže barák vyčistit celý, je to výzva. Ďekuji Vám.

O. Dobiáš - Majitel

Jsme certifikovaní a pod dohledem

Naše certifikace zaručuje, že jsme spolehlivými partnery na poli DDD služeb. Jako dohled nám slouží odborné firmy, jejichž prostředky a doporučené postupy používáme.

Osvědčení odborné způsobilosti k výkonu DDD

S námi jste ve správné společnosti

Chemii nám dodává světový leader

BASF

Používáme pouze profesionální nářadí značky

MILWAUKEE

Kvalitně oblečeni jsme od firmy

ENGELBERT STRAUSS

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.