Co všechno dokážeme vyhubit?

Štěnice

Štěnice postelová

Štěnice domácí

Štěnice ptačí

Štěnice tropická

Více informací

Švábi

Šváb americký

Šváb obecný

Šváb hnědopruhý

Rus domácí

Více informací

Hlodavci

Potkan

Krysa obecná

Myš domácí

Více informací

Mravenci

Mravenec obecný

Mravenec lesní

Mravenec faraon

Mravenec argentinský, černolesklý, žlutý a drnový

Více informací

Bodavý hmyz

(včetně hnízda)

Vosa obecná

Sršeň obecný

Včela divoká

Více informací

Další škůdci

Blecha obecná

Muchnička

Čmelík kuří

Rybenka domácí

Mol a makadlovka

Více informací

Pokud si nejste jistí, pošlete nám fotky škůdce nebo štípanců na e-mail, WhatsApp nebo MMS. Dokážeme správně určit škůdce a připravit pro vás rychlé a účinné řešení. Naším cílem je vaše spokojenost a klidný život bez škůdců.

Zabýváme se likvidací všech škůdců ve vašich nemovitostech i v jejich okolí a všude tam, kde vás obtěžují. Máme skvělé výsledky zejména díky důslednému dodržování správných postupů, odbornému přístupu a používání výhradně profesionálních přípravků. Naši technici jsou stále připraveni k výjezdům, jsou odborně proškoleni a své znalosti si neustále prohlubují a doplňují.

Provádíme přímou likvidaci, preventivní ošetření a monitoring. To vše s maximální úspěšností a zárukou na provedené služby.

Záleží nám na osobním přístupu a na spokojenosti našich zákazníků, kterých si opravdu vážíme. Naše práce nás doopravdy baví a je to na nás vidět.

Nesnažte se škůdce likvidovat sami. Při špatném postupu nebo použití neprofesionálních prostředků můžete problém ještě zhoršit, ohrozit vlastní zdraví a následný zásah prodražit.

Reference

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a zbavil nás problému se štěnicemi napoprvé. Od prvního zásahu uběhly 3 měsíce a máme konečně klid.

A.Machek, Pardubice

Děkujeme vám za přátelský přístup a hlavně odstranění štěnic z našeho domku. Dominik je opravdu profesionál, můžeme jen doporučit.

Rodinný dům, Liberecký kraj

Milé a profesionální jednání, trpělivý přístup a hlavně stoprocentní úspěch zbavení švábů. Ještě jednou děkuji.

Rodina Kostelenských, Ústí nad Labem

Potřebujete konzultaci zdarma?

Pokud preferujete emailový kontakt, vyplňte potřebné údaje níže. Reagujeme do 10 minut.

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.