Dezinfekce

Potřebujete se zbavit choroboplodných organismů, bakterií, virů, hub, kvasinek či plísní? Jsme tu pro vás, abychom vám s tímto problémem pomohli. Pracujeme rychle a diskrétně.....Využitím fyzikálních, chemických nebo kombinovaných technologií potlačíme i zlikvidujeme výskyt mikroorganismů a bakterií. Používáme pouze kvalitní a zdraví neškodné dezinfekční prostředky, určené výhradně k profesionálnímu využití. V rámci těchto služeb provedeme také úklid všech znečištěných prostor a likvidaci neopravitelného nábytku....

Dezinfekční technici
Dezinfekční technici

Jaké dezinfekční služby provádíme

Zbavíme vaše povrchy a všechny prostory bakterií, virů, plísní a dalších nebezpečných mikroorganismů ošetřujeme byty, domy a jiné soukromé objekty haly a skladovací prostory.

  • definování zdroje plísně a následná likvidace
  • pravidelná nebo jednorázová dezinfekce povrchů
  • likvidace mikroorganismů, kvasinek a různých druhů řas
  • dezinfekce po pozůstalosti
Plísně
Plísně
Bakterie
Bakterie

Co je to dezinfekce

Dezinfekce - je soubor opatření, jejichž použitím dochází ke zneškodňování některých mikroorganismů (například plísně, viry, bakterie, kvasinky či řasy) ve vnějším prostředí. Provádí se hlavně v potravinářských provozech a zdravotnických zařízeních a na dalších místech se zvýšenými nároky na čistotu, aby se minimalizovalo riziko výskytu infekcí. A to pomocí fyzikálních, chemických nebo kombinovaných postupů ( fyzikálně chemických), které přeruší cestu přenosu od zdroje k vnímavému jedinci.


Fyzikální dezinfekce - mikroorganismy se usmrcují fyzikálními postupy za využití suchého nebo vlhkého tepla a záření. Jsou to pasterizace, var za atmosférického tlaku, sušení, nízkoteplotní dezinfekce v přístrojích, za použití mycích a parních přístrojů a přetlakových nádob. Dále také UVC záření, filtrace a žíhání v plameni a spalování.

Fyzikálně chemická dezinfekce - mikroorganismy jsou ničeny působením fyzikálních a chemických postupů současně. Za pomoci parcích, mycích a čistících strojů s přísadou chemických prostředků a také za pomoci paroformaldehydové dezinfekční komory.

Chemická dezinfekce - mikroorganismy jsou ničeny roztoky nebo aerosolem chemických dezinfekčních přípravků.

Škody způsobené plísní
Škody způsobené plísní
Plíseň v bytě
Plíseň v bytě
Rozsáhlá plíseň
Rozsáhlá plíseň

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.