Jsme specialisté na hubení štěnic

100% úspěšnost, záruka a předem jasná cena za kompletní vyhubení

 • Provedeme odbornou likvidaci štěnic se zárukou
 • Zničíme také vajíčka štěnic díky použití růstových regulátorů
 • Služby provádíme diskrétně (bez označení vozidla a oblečení techniků)
 • Výjezd po celé ČR do 24 hodin od zavolání - 7 dní v týdnu - DOPRAVU NEÚČTUJEME
 • Pracujeme o víkendech a svátcích

Pro cenovou nabídku a nebo konzultaci zdarma volejte kdykoliv. Nejste si jistí, jestli se jedná o štěnice? Pošlete nám fotky škůdce nebo štípanců na e-mail nebo WhatsApp.

Co o náš říkají naši klienti

Technik k nám přijel hned druhý den po zavolání. Byl milý, rychlý a zbavil nás problému se štěnicemi napoprvé. Od prvního zásahu uběhly 3 měsíce a máme konečně klid.

A. Machek, Pardubice

Chci moc poděkovat paní dispečerce za uklidnění a trpělivost. S panem Vlachem jsou sehraný tým, vyřešili můj problém diskrétně a rychle. Mohu jen doporučit.

Anonymní zákaznice, Ústí nad Labem

Děkuji za navrácení klidu a pohody jak na stránkách slibujete. Už jsme ani nevěřili, že je možné se štěnic zbavit. Vše proběhlo v pořádku a po štěnicích opravdu ani stopa.

Anonymní zákaznice, Liberec

Vážíme si každého klienta. Naše práce nás baví a je to na nás vidět. Do 24 hodin jsme u vás a můžete se stát jedním ze spokojených klientů.

V případě nálezu je potřeba jednat, k přemnožení dochází velice rychle. Štěnice domácí naklade až 12 dalších vajíček za týden...

Majitel firmy Vyhubime.cz

Proč umíme vyhubit štěnice již prvním zásahem?

Zakládáme si na možnosti bezplatné konzultace před, během i po úspěšném vyhubení. Vzájemná spolupráce je klíčem k úspěchu.

 • Pravidelně se školíme a používáme nejnovější postupy založené na vědeckých studiích
 • Máme nejmodernější účinné prostředky od předních světových výrobců šetrné k vašemu zdraví
 • Používáme naši speciální kombinaci přípravků, které působí i na nejrezistentnější druhy štěnic
 • Aplikujeme výrobcem předepsané koncentrace v maximálních množstvích
 • Pečlivě připravujeme prostory, kde se štěnice vyskytují, pro maximální efektivitu dezinsekce
 • V případě vysokého zamoření zajišťujeme také odbornou likvidaci napadaného nábytku

Možnost bezplatné konzultace, zjištění ceny nebo objednání zásahu

Otázky a odpovědi k zásahu

Jaká je cena za deratizaci štěnic?

Cena za dezinsekci štěnic závisí na velikosti nemovitosti, počtu napadených místností a na stádiu zamoření a nelze ji tedy obecně určit bez informací od vás. Kolik stojí vyhubení štěnic vám tedy sdělíme až po zjištění všech důležitých informací, na základě kterých cenu určíme.

Za domluvenou cenu u vás kompletně vyhubíme štěnice i v případě, že by byla potřeba další návštěva. Na svou práci dáváme samozřejmě záruku - neomezený počet výjezdů do úplného vyhubení.

Kolik stojí doprava?

Cena dopravy k vám je opravdu zdarma. Můžeme si to dovolit díky tomu, že máme techniky ve většině krajů České republiky a dojezdová vzdálenost díky tomu není tak veliká. 

Opravdu pracujete 24 hodin denně 7 dní v týdnu?

Ano, opravdu se nám můžete ozvat i o víkendu a nebo večer. Jak je to možné? Některé zásahy provádíme pozdě večer a nebo v ranních hodinách právě kvůli diskrétnosti. Jedná se zejména o hotely, ubytovny a nebo restaurace, kde je přes den běžný provoz. Díky tomu jsme na telefonu k dispozici prakticky kdykoliv.

Opravdu hubíte i vajíčka štěnic?

Ano, skutečně vás zbavíme i vajíček štěnice. Používáme profesionální přípravky s bezpečným použitím ve většině prostor a na většinu povrchů, které se vyznačují dlouhodobým účinkem. Největší výhodou naší speciální směsi je ale trojí smrtící účinek. Zahubí dospělé jedince, přeruší několik vývojových stádií současně a likviduje i vajíčka (sterilizace). Samice štěnic, které nezemřou okamžitě, kladou po zásahu pouze sterilní vajíčka. To vše díky růstovým regulátorům v našich používaných přípravcích. Tyto regulátory nejsou pro savce nijak toxické a jsou bezpečné.

Mohu využít pojištění domácnosti k úhradě zásahu?

Ano, náklady na vyhubení štěnic si můžete nechat proplatit pojišťovnou. S nahlášením pojistné události vám pomůžeme abyste dosáhli co nejvyššího plnění. Připravte si pojistnou smlouvu a následně nechte vše na nás.

Postaráme se o náhlášení a dodání všech potřebných dokumentů pojišťovně pro úspěšné proplacení škodné události. Limity k výplatě jsou různé, většina plnění se pohybuje od 2000 Kč až do 7000 Kč, což je zpravidla dostatečné pro pokrytí nákladů na vyhubení štěnic.

Jak se na deratizaci štěnic připravit?

Není potřeba se na dezinsekci nijak připravovat. Je důležité hlavně nic nepřemisťovat, aby nedošlo ke zbytečnému zavlečení štěnic do jiné místnosti.

Naši technici si vše připravují sami. Vše s vámi prohlédneme a podáme vám podrobné informace, jak bude hubení probíhat a co je potřeba následně dodržovat.

Jak deratizace štěnic probíha?

Před příjezdem technika vám vysvětlíme, jak připravit vše potřebné, aby byl zásah co nejefektivnější. Technik na místě přesně vyhodnotí situaci u vás, podrobně vám vysvětlí celý postup a provede odborný postřik, případně další opatření, aby všechny štěnice (včetně vajíček) úspěšně zlikvidoval.

Poté dostanete přesné instrukce, jak se chovat po dezinsekci a jaká opatření dodržovat, aby byl výsledek co nejúspěšnější.

Vždy hradíte pouze první zásah. Pokud by se nepodařilo vše vyhubit napoprvé, další opakovanou návštěvu technika nehradíte a máte ji zdarma v rámci záruky.

Jaká jsou omezení po provedeném zásahu?

Po dezinsekci je dobré nevstupovat do ošetřených prostor po dobu cca 2 hodin v závislosti na rozsahu zásahu a použitých prostředcích. Zejména je nutné nevpouštět dovnitř domácí mazlíčky. Dále je potřeba postupovat dle doporučení technika, který stanovuje postup na místě.

Jak se postarat o domácí mazlíčky během deratizace?

Bezpečí vašich domácích mazlíčků je při zásahu zaručeno.

Náš technik se postará o zajištění například akvárií, terárií a dalších prostor s domácími mazlíčky. Hadi, ještěrky, rybičky a další vodní živočichové budou s námi v bezpečí.

Kočky a psi je dobré přemístit do jiné místnosti (nebo ven) a nějaký čas je do ošetřených prostor nevpouštět kvůli vrstvě dezinsekčního prostředku na podlaze.

Opravdu se nemusíte bát, náš technik vám na místě vše vysvětlí.

Mohou se štěnice po dezinsekci vrátit?

Dezinsekčním zásahem vyhubíme všechny štěnice i vajíčka nacházející se v pokoji, bytě nebo kaceláři. Ošetřený prostor bude tedy chráněný proti průlezu nebo novému zavlečení štěnic zpátky. V rámci záruky řešíme zdarma i ojedinělé případy, kdy se štěnice vrátí například od sousedů.

Nenašli jste tady odpověď na svůj dotaz?

Zeptejte se nás po telefonu, skrze email a nebo na Whatsapp. Rádi vám odpovíme a konzultace je zdarma.

Jak poznat štípance od štěnice

Štípance štěnic jsou velmi svědivé a vždy je jich několik blízko sebe (v řadě za sebou). Mají červenou barvu a uprostřed mohou mít fialový flíček. Nejčastěji je nacházíme na pažích, nohách a na krku. Citlivějším lidem vydrží štípance od štěnic i 3 týdny. Charakteristické je také to, že se objevují až po několika dnech.

Kousnutí od štěnice na dítěti
Kousnutí od štěnice na dítěti
Štípance od štěnice na zádech dospělého člověka
Štípance od štěnice na zádech dospělého člověka

U některých lidí se kousnutí nemusí vůbec projevit, nebo jen minimálně. Neznamená to ale, že dotyčného štěnice neštípou.

Máte podezření na kousnutí od štěnice, ale nejste si na 100% jistí? Pošlete nám foto štípanců na e-mail nebo Whatsapp. Díky mnohaleté zkušenosti dokážeme štípance bezpečně rozpoznat.

Kde můžeme štěnice najít?

Chcete-li se ujistit, že jde o štěnice, můžete například zvednout postel, zkontrolovat záhyby matrací a podobně. Malé tmavé / černé tečky jsou výkaly (výtrusy) štěnic, ale můžete najít i přímo živé štěnice. Výskyt štěnic poznáte také podle krvavých skvrn na prostěradle, které zde zůstanou po jejich rozmáčknutí.

Štěnice nejčastěji nalezneme v konstrukci postele a v jejím okolí. Odtud také pochází název štěnice postelová.

Pozorně prohlédněte následující místa

 • Čelo postele, matrace a rošty
 • Nábytek v okolí postele, zejméná ze zadní strany
 • Rámy obrazů, police na zdech
 • Místa za světlem nebo v zásuvkách okolo postele
 • Podlahové lišty po obvodu místností
 • Okolí závěsů a garnyží

Možnost bezplatné konzultace případně objednání zásahu nebo kontroly - výjezd do 24 hodin

Štěnice domácí (postelová)
Štěnice domácí (postelová)
Vajíčka štěnice postelové (domácí)
Vajíčka štěnice postelové (domácí)
Vývojová stádia štěnice postelové / domácí
Vývojová stádia štěnice postelové / domácí

Jak se štěnic zbavit?

Nesnažte se likvidovat štěnice sami. Běžně dostupné a univerzální prostředky na štěnice nemají účinek a zahubí je pouze při přímém zásahu. Obsahují mnohem menší množství účinných látek, než naše speciální směs. Navíc jsou štěnice proti volně dostupným látkám často rezistentní.

V případě aplikace nekvalitních přípravků dojde k rozehnání, možnosti kontaminace okolních bytů a tím značné prodražení zásahu. Nebezpečné je zejména použití dýmovnic.

Hlavní technik firmy Vyhubime.cz

Podle čeho vás štěnice lokalizují

Hostitele napadá štěnice zejména v noci během spánku. Lokalizují vás velice přesně dle teploty a poznají, kdy jste v klidové režimu podle koncentrace CO₂ ve vzduchu. Schovat se v jiné místnost tedy nemá smysl. Štěnice saje krev přibližně 5 až 10 minut a to obvykle jednou za 3 až 4 dny. Štípance jsou velmi svědivé a vždy je jich několik blízko sebe.

Štěnice sají lidem krev a v případě že ji rozmáčknete, zůstane po ní krvavý flek - je to bezpečný způsob, jak škůdce identifikovat.

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hod denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.