Hubení švábů - dezinsekce

 • Předem známá cena včetně záruky 3 měsíce na kompletní vyhubení
 • 98% úspěšnost vyhubení švábů 1. výjezdem 
 • Nejmodernější účinné prostředky od předních výrobců šetrné k vašemu zdraví
 • Neomezený počet výjezdů do úplného vyhubení v ceně
 • Doprava zdarma
 • Výjezd do 24 hodin od zavolání - 7 dní v týdnu
 • Služby provádíme diskrétně (neoznačená vozidla a oblečení techniků)
 • Bezplatné konzultace během spolupráce i po úspěšném vyhubení

Pokud si nejste jistí, stačí nám poslat fotky na e- mail, WhatsApp nebo mms, dokážeme správně určit škůdce a připravit pro vás rychlé a účinné řešení. Našim cílem je vaše spokojenost a klidný život bez škůdců.

Šváb obecný
Šváb obecný

Po diskrétním příjezdu na místo provádíme prohlídku pro potvrzení výskytu švábů nebo rusů. Následně stanovíme postup dezinsekce a použití přípravků. Po každém zásahu vystavujeme protokol s výpisem použitých prostředků a poučení o následné péči o ošetřené prostory, abychom dosáhli maximální účinnosti dezinsekce. V rámci bezplatné záruky provedeme v případě potřeby i opakované výjezdy až do úplného vyhubení švábů a rusů.

Zachráníme Vám napadený nábytek a v případě, že se budete chtít některých kusů napadeného nábytku zbavit, zajistíme jeho vyklizení a profesionální likvidaci a zabezpečíme, aby nedošlo ke kontaminaci dalších místností nebo bytů v domě.

Provádíme pravidelné preventivní ošetření, poradenství, monitoring a speciální ochrannou dezinsekci ve všech objektech - od hotelů, firem až po kompletní služby pro společenství vlastníků jednotek. K takovým zásahům přistupujeme vždy komplexně s ohledem na všechny okolnosti a postižené obyvatele, hosty nebo zaměstnance.


Jak zjistím, že mám šváby nebo rusy?

Je cítit nepříjemný nasládlý zápach vylučovaný z dorzálních žláz švábů

Poškození potravin a jejich obalů

Na stěnách a různých svislých plochách jsou patrné stopy trusu. Jsou to malinké tečky v řadách, které připomínají mletou kávu.

Můžete nacházet zbytky svlečků, protože švábi se několikrát za život svlékají

I když si nejste jistí, že se švábi skutečně vyskytují ve vaší domácnosti nebo jiné budově, nebojte se zavolat či napsat, rádi vám poradíme. Stačí nám poslat i fotky na e-mail, WhatsApp nebo mms a dokážeme identifikovat, zda se o švába jedná či nikoli.

Potrava rusa domácího
Potrava rusa domácího
Potrava švába obecného
Potrava švába obecného

Jak škodí švábi a rusi

Švábi v bytě
Švábi v bytě

Znehodnocují potraviny, přenášejí roztoče, bakterie a různé choroboplodné zárodky. Právě ty mohou na jejich těle přežít až 72 hodin. Přenést se mohou trusem nebo kontaminovanými potravinami.

Švábi a rusi přenášejí zárodky nemocí:

 • Žloutenka A, antrax, sněť slezinná
 • Salmonelóza, úplavice
 • Břišní tyfus, dětská obrna, tuberkuloza
 • Nejrůznější žaludeční potíže, alergie

Rus domácí

Rus domácí
Rus domácí

Samice vytváří během života cca 7 ooték, což jsou pouzdra plná vajíček.

Barva ootéky je světle hnědá, při velikosti 8 mm obsahuje až 30 vajíček.

Inkubační doba ootéky je 2 - 5 týdnů v závislosti na teplotě okolí

Nymfy jsou tmavě hnědé, 2 - 10 mm dlouhé, nemají tykadla ani křídla. Za život se svlékají 5 - 7 x.

Vývoj od vajíčka k dospělci trvá 2 měsíce při 25°C, při nižších teplotách až 7 měsíců

Dospělý jedinec je žlutavý až světle hnědý, s podélnými černými páskami na štítu. Délka těla 10 - 15 mm bez tykadel, při vyšších teplotách jsou schopni krátkého klouzavého letu. Dospělec se dožívá 6 měsíců, v laboratorních podmínkách až 1 rok.

Pokud zjistíte výskyt rusa, co nejrychleji nás kontaktujte a domluvte si profesionální likvidaci, protože úspěšné hubení tohoto škůdce je velmi náročné.

Šváb obecný

Šváb obecný
Šváb obecný

Nejrychleji lezoucí hmyz, dokáže se pohybovat rychlostí až 1,5 m/s. Má oválné tělo s lesklým povrchem, od světle hnědé po červenohnědou až černou barvu. Na hlavě má dlouhá tenká tykadla.

Švábi jsou velmi odolní, schopni přežít radioaktivní záření a dokonce je nezahubí ani oddělení hlavy od těla. Pokud zjistíte výskyt švába, co nejrychleji nás kontaktujte a domluvte si profesionální likvidaci, protože úspěšné hubení tohoto škůdce je velmi náročné

FOTOGALERIE

Likvidace kontaminovaného nábytku
Likvidace kontaminovaného nábytku
Svlečky rusa domácího
Svlečky rusa domácího
Švábi na zdi
Švábi na zdi
Švábi
Švábi
Stopy trusu švábů
Stopy trusu švábů


Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hod denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.