Jsme odborníci na hubení hlodavců - deratizace

 • Provedeme odbornou deratizaci hlodavců se zárukou (myš, krysa, potkan a další)
 • Významné snížení výskytu hlodavců do 7 dnů od prvního položení nástrah
 • Předem známá cena za vyhubení

 • 100% bezpečnost pro Vaše domácí mazlíčky

 • Zajistíme úklid uhynulých hlodavců a případnou sanitaci prostor

 • Provádíme pravidelné kontroly a monitoring výskytu v případě potřeby

 • Výjezd do 24 hodin od zavolání - 7 dní v týdnu - DOPRAVU NEÚČTUJEME

Pro cenovou nabídku nebo konzultaci zdarma volejte kdykoliv. Také nám můžete zaslat e-mail nebo napsat na WhatsApp.

Deratizace je likvidace a potlačení výskytu hlodavců (nejčastěji myš, krysa nebo potkan). Deratizace se provádí všude tam, kde tito škůdci páchají škody na majetku nebo technickém zabezpečení budov. Hlodavci také mohou přenést na člověka závažné infekční choroby.

Před provedením deratizace je důležité určit o kterého hlodavce se jedná. Pokud si nejste jistí, samozřejmě Vám s tím pomůžeme. Samotná deratizace se provádí pokládáním nástrah, živolovných pastí a nebo klasických pastí. K ukládání nástrah slouží speciální stanice zajištěné klíčem, který má pouze deratizátor.

Zamoření hlodavci
Zamoření hlodavci

Provádíme pravidelnou preventivní i ochrannou deratizaci. Dále zajišťujeme poradenství a monitoring ve všech objektech (byty, domy, hotely, firmy, sklady a tak dále). Máme také zkušenosti s deratizací pro společenství vlastníků jednotek (panelové domy).

K deratizaci hlodavců přistupujeme vždy komplexně a s ohledem na diskrétnost. Naše práce nás baví a je to na nás vidět.

Které hlodavce hubíme?

Potkan
Potkan

Potkan

Potkani jsou v porovnání s myší a krysou největší. Jejich tělo měří 20 - 30 cm. Ocas potkana měří 15 - 23 cm a je tlustší u kořene. Váha dospělého potkana je až 500 gramů.

Potkan má nejčastěji hnědou a nebo hnědošedou barvu.

Trus potkana je obvykle 2-3 cm dlouhý.

Potkani se vyskytují v městských oblastech (sklep a přízemí budov), v kanalizaci a poblíž vodních zdrojů a mají rádi vlhké prostředí.

Krysa
Krysa

Krysa

Krysa je obvykle větší než myš a zároveň menší než potkan. Její tělo měří 15 - 25 cm. Ocas krysy měří 17 - 24 cm a je tenký v celé své délce. Váha dospělé krysy je až 250 gramů.

Krysa má nejčastěji černou a nebo černohnědou barvu.

Trus krysy je obvykle 1,5 - 2,5 cm dlouhý.

Krysy se vyskytují na půdách, stropech a mají obecně rády výše položená místa. Umí dobře šplhat a oproti potkanům mají rády sucho.

Myš domácí
Myš domácí

Myš

Myš je oproti kryse i potkanovi nejmenší. Její tělo měří 6 - 10 cm. Ocas myši je stejně velký jako její tělo a měří cca 5 - 10 cm a je tenký v celé své délce. Váha dospělé myši je 15 - 35 gramů.

Myš má nejčastěji hnědou barvu.

Trus myší je obvykle 0,3 - 0,6 cm dlouhý.

Myši se vyskytují na půdách, ve skladech i ve sklepích. Myši dokáží vlézt do úzkých děr a štěrbin například za nábytek.

Poradíme si samozřejmě i s dalšími hlodavci. Kontaktujte nás telefonicky a nebo emailem pro naplánování deratizace.

Hlodavci způsobují značné škody

Hlodavci jsou velkým rizikem pro zdraví a bylo tomu tak i v minulosti. Přenášejí řadu nebezpečných nemocí, které ohrožují nejen domácí a hospodářská zvířata, ale i člověka.

Škody na majetku od hlodavců

Hlodavci způsobují značné materiální škody. Jedná se zejména o nahlodávání fasád a dřevěných krovů, ničení nábytku, koberců, látek i knih. Hlodavci jsou schopni prokousat se skrz beton nebo slabší druhy pletiva. Ani kabely nejsou pro hlodavce problém. Hlodavci mohou také způsobit poškození vzduchotechniky a veškerých vnitřních rozvodů, což může způsobit vysoké výdaje za opravu.

Škody na potravinách

Hlodavci působí škody na uskladněných potravinách. Myš, potkan i krysa může okousávat nebo přímo konzumovat potraviny v domácnosti nebo různých skladech. Časté je také poškození obalů potravin či kontaminace močí a výkaly.

Hlodavci se velmi rychle množí. Samice zabřezávají již od 3 měsíců svého věku a rodí 5 - 10 mláďat již po 3 týdnech. Přemnožení je tedy velmi rychlé.

  Škody od hlodavců na kabelech
  Škody od hlodavců na kabelech
  Poškození od hlodavců
  Poškození od hlodavců

   Jak to hlodavcům zkomplikovat?

  • Zabraňte jejich vstupu: Veškeré ventilace mají mít ochrannou mřížku. Mezery okolo dveří, oken nebo komínů uzavírejte. V neposlední řadě zavírejte okna a dveře a to hlavně přes noc, kdy bývají hlodavci nejvíce aktivní.
  • Omezte volně dostupnou vodu: Neoddalujte opravy kanalizací ani jiný problém s vodním řádem. Odstraňte z okolí objektu volně dostupné nádrže s vodou.
  • Zamezte přístupu k potravě: Krmení pro ptactvo i domácí mazlíčky může být pro myši, krysy i potkany dostupný zdroj potravy.
  • Zajistěte nádoby na odpad: Základem je pravidelné vyvážení popelnic a jejich řádné uzavírání při každém použití.
  Hlodavci v odpadcích
  Hlodavci v odpadcích

  Chcete se zbavit hlodavců?

  Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

  Trápí vás myši, krysy potkani nebo jiní škůdci? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Rychle a diskrétně u vás provedeme deratizaci hlodavců. Zavolejte nebo napište.