Zábrany proti holubům

  • Po příjezdu zmapujeme situaci a navrheme postup, jak váš problém nejlépe vyřešit
  • vytvoříme cenovou nabídku, která bude závazná a neměnná
  • Instalujeme speciální ochranné sítě, které zabrání opětovnému osídlení
  • montujeme hroty zabraňující sesedání holubů i jejich uhnízdění
  • instalace plašiček, které odpuzují ptactvo ultrazvukem
  • vyklidíme a vyčistíme plochy po ptácích - mrtvé jedince, trus a parazity 


Pokud se u vás objeví nezvaní hosté, nestyďte se nám zavolat nebo napsat. Problém s Vámi probereme, poradíme co dělat, vymyslíme to nejúčinnější řešení. Kontaktujte nás i na e-mail, WhatsApp nebo mms.

Instalace zábran proti obtížnému ptactvu


Pokud se usídlili zdivočelí holubi ve vaší blízkosti, na střeše či balkoně, pomůžeme vám tento problém vyřešit montáží hrotového systému proti dosedání holubů a montáží speciálních sítí

Jediný účinný způsob, jak se zbavit obtížného ptactva, je zavolat naši profesionální firmu. Máme velké zkušenosti s montáží zábran proti holubům, odchytem, čištěním od peří nebo mrtvých ptáků, jejich exkrementů a také parazitů. 

Zábrany proti holubům vám zajistí další roky klidu bez obtěžujícího ptactva, zabrání jejich dalším pokusům o sídlení ve vašem okolí a také ochrání vaše zdraví i majetek.

Po příjezdu zhodnotíme konkrétní situaci, navrhneme možnosti a společně naplánujeme tu nejlepší možnost pro vás. Veškeré práce provádíme profesionálně, kvalitně a samozřejmě se zárukou.

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.