Vyklízecí práce

Nechte vyklízení na nás, rádi vás zbavíme starostí s přebytečnými věcmi. Pokrýváme území celé ČR.

Nebojte se zavolat, nebo jen napište na email, whats app či sms. Obratem se vám ozveme zpět, ochotně probereme váš problém, vymyslíme řešení a domluvíme termín.

Vyklízíme všechny druhy nemovitostí a prostorů, jako jsou domy, byty, sklepy, půdy, chalupy, zahradní domky, zahrady, garáže, garáže, kanceláře, atd

Nábytek napadený škůdci odborně a ekologicky zlikvidujeme a zařídíme, aby nedošlo k rozšíření do dalších prostor.

V případě vyklizení domácnosti po zemřelém, jehož tělo tam například zůstalo delší dobu, vás zbavíme veškerého kontaminovaného nábytku, vyčistíme podlahy i zdi, zbavíme vás všech zápachů a byt profesionálně vydezinfikujeme.

Pracujeme rychle a spolehlivě, dle přání zákazníka, prostory předáváme vždy čisté.

Profesionální vyklízení
Profesionální vyklízení
Neoznačená firemní auta
Neoznačená firemní auta

Vyklízení nábytku napadeného škůdci

Může se stát, že i přes veškerou možnou péči se nepodaří zachránit nábytek, který byl napaden škůdci. Pak je potřeba vše bezpečně zlikvidovat. Nesnažte se zbavit těchto věcí sami, můžete způsobit řadu problémů sobě, sousedům a všem, kdo by s kontaminovaným nábytkem přišli do styku. Nechte vše na nás.

Nábytek odborně ošetříme a neprodyšně zabalíme ještě než opustí původní prostory. Veškerá manipulace probíhá tak, že nemůže dojít k rozšíření škůdců do dalších míst, například k sousedům. Vše diskrétně odvezeme a necháme ekologicky zlikvidovat. Nemusíte se vůbec o nic starat, vše zařídíme profesionálně, bezpečně, k vaší spokojenosti.

Vyklízení nemovitosti po zemřelém


Někdy je nutné provést dezinfekci a vyklizení prostor po zemřelém. Zejména v případě, že se v místě nacházelo tělo zemřelého delší dobu. I v tomto případě je nutné využít služby profesionálů, protože si neuváženým počínáním můžete přivodit různé zdravotní potíže. Provádíme nejen vyklízení bytů a domů, ale i pokojů na hotelech nebo v jiných ubytovacích zařízeních. Vždy klademe důraz na pietu i diskrétnost.

Provádíme:

  • Úklid po zemřelém
  • Vyklízení nábytku vybavení bytu - nejen kontaminovaného
  • Čištění skvrn od bioodpadu, krve atd
  • Dezinfekce všech prostor a zařízení
  • Dezodorizace - čištění vzduchu

Vše probíhá tak, aby nebyl narušen běžný život zákazníků i všech v okolí vyklízených nemovitostí. Taktéž respektujeme běžný chod provozů a firem, které se snažíme svým počínáním nijak neomezovat. Po ukončení všech prací vám předáme čisté a vydezinfikované prostory, které budete moci ihned dále používat.


Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.