ru-Jak vybrat odbornou deratizační firmu

07.05.2023

Pokud se u vás objeví škůdci (ať už štěnice, potkani, dřevokazi, rusi, švábi atd...), musíte tento problém řešit co nejrychleji - nejlépe ihned. Nejdůležitějším krokem je vybrat si správnou DDD firmu. Včasná a zejména kvalitní odborná pomoc vás může zbavit problémů účinně, rychle a spolehlivě. Zde jsou základní body, které vám pomohou při vašem výběru správné deratizační firmy tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Aplikace dezinsekčního nástřiku
Aplikace dezinsekčního nástřiku

1) Ověřte si, zda firma skutečně existuje - Je sídlo firmy skutečné a ne pouze virtuální? Seriózní deratizační firma zvedá telefony a komunikuje rychle. Pokud budete potřebovat i osobní konzultaci, je dobré vědět, že jde ve firmě někoho fyzicky zastihnout.

2) Fungující dispečink - Vždy je na příjmu někdo s odbornými znalostmi a je schopný vás vyslechnout, poradit a navrhnout řešení vašeho problému.

3) Odborně způsobilí technici - Speciálně vyškolení technici s osvědčením o absolvování kurzu DDD jsou nutnost. Správný technik si neustále doplňuje své znalosti, aby mohl bojovat proti škůdcům vždy nejúčinnějšími prostředky a metodami, které se stále zdokonalují.

4) Vlastní vozidla - Firma má k dispozici více vozidel (osobních i velkých) pro případný převoz kontaminovaného nábytku. Důležitá je i diskrétnost, tedy příjezd neoznačeným vozidlem, které na problém neupozorní například zvědavé sousedy.

5) Protokol - Po skončení DDD zásahu musí technik vždy vystavit protokol, který bude obsahovat datum a čas zásahu, jaké prostředky byly použity,  jejich množství a způsob použití. Připíše i další následná doporučení, která je potřeba dodržet - je to podmínkou pro dodržení záruky ze strany firmy.

6) Záruka - Po úspěšném dokončení DDD zásahu by vám měla firma sdělit, jak dlouho poskytuje na provedené služby záruku, kdy se můžete na firmu obrátit s problémy a případně se bezplatně provádí opakované ošetření prostor.

7) Pozásahový a pozáruční servis - Po každém DDD zásahu je zákazník poučen o následném postupu a dalších doporučeních, která musí dodržovat, aby bylo ošetření ve výsledku co nejúspěšnější. Po uplynutí záruky je stále k dispozici dispečink s poradenstvím, takže se zákazníci mohou kdykoli bezplatně poradit atd. I tyto služby mají velký vliv na úspěšnost celé spolupráce zákazníka s deratizační / dezinsekční firmou.

Úspěšným zásahem vše nekončí. I po odchodu technika je důležitá následná spolupráce, protože tak zvýšíte účinnost zásahu a snížíte riziko dalšího zamoření nezvanými hosty z řad hmyzu i hlodavců. 

Vybraná firma by měla být ochotná s vámi vše řešit. Nebojte se na vše podrobně zeptat osobně i telefonicky.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou deratizační firmu, podívejte se na seznam škůdců a parazitů, které umíme vyhubit.

Potřebujete pomoc? Chcete poradit?

Jsme tu pro vás - rychlost, odbornost, diskrétnost a komplexní služby.

Trápí vás štěnice, švábi, hlodavci, nebo jiní škůdci? Potřebujete pomoc, nebo jen poradit? Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu, 24 hod denně. Vždy rychle, ochotně a diskrétně zlikvidujeme škůdce a vrátíme vám opět klid a pohodu.