ru-Jak se zbavit štěnic - zkušenosti profesionálů

03.09.2023

Jako profesionálové se často setkáváme se snahou poradit si se štěnicemi svépomocí. Spousta obchodů prodávajících přípravky vás bude přesvědčovat o tom, že je možné. V tomto článku bychom vám chtěli vysvětlit, proč je téměř nemožné zbavit se štěnic svépomocí. Také se dozvíte, jaké škody tím můžete napáchat.

Najděte je

V první řadě je potřeba bezpečně identifikovat škůdce. Štěnice se běžně vyskytují okolo postele, takže prohledejte matrace, podívejte se za noční stolek, nebo případně obrazy poblíž místa, kde spíte. Hledejte živé štěnice, vajíčka a nebo černé tečky, což jsou výtrusy štěnic. Pokud jste našli živou štěnici, je třeba začít jednat.

Nedaří se vám štěnice v bytě nalézt? Jsme tu k vašim službám, naše dlouholeté zkušenosti a znalost chování štěnic nám umožní během pár minut byt prohlédnout a případný výskyt zjsitit.

V případě nálezu štěnic je potřeba jednat, k přemnožení dochází velice rychle. Štěnice domácí naklade až 12 dalších vajíček za týden.

Možnost bezplatné konzultace, cenové nabídky nebo objednání kontroly - výjezd do 24 hodin.

Neváhejte nám zaslat foto na e-mail, Whatsapp nebo jako MMS. Díky mnohaleté zkušenosti dokážeme štěnice nebo štípance bezpečně identifikovat.

Jak na likvidaci štěnic

I když si spousta lidí myslí, že se štěnice domácí / postelové zbaví pomocí volně dostupných přípravků a různých babských rad z internetu, sklameme vás. Pouze odborný profesionální zásah je zaručeně účinný.

Nesnažte se likvidovat štěnice sami. Běžně dostupné a univerzální prostředky na štěnice nemají dostatečný účinek a zahubí je pouze při přímém zásahu. Volně dostupné přípravky obsahují mnohem menší množství účinných látek a štěnice jsou proti nim často rezistentní.

V případě hubení štěnic po domácku dojde k jejich rozehnání. Vznikne možnost kontaminace okolních bytů / místností a tím i značné prodražení zásahu, který stejně bude potřeba. Nejčastější chybou je použití volně dostupných dýmovnic, které v žádném případě nejsou sami o sobě proti štěnicím účinné, i když to výrobci na obalu slibují.

Objednejte si profesionální dezinsekční firmu

Jedinou správnou možností je objednat si specialistu na hubení štěnic, který prošel školením v oblasti deratizace, má certifikát a používá speciální přípravky, které nejdou sehnat v obyčejném obchodě nebo drogérii. Výhodou jsou i zkušenosti získané praxí, kterou obyčejný člověk nemá.

Jdete do toho s námi?

Jsme specialisté na hubení štěnic, vážíme si zákazníků a naše práce nás opravdu baví, což poznáte sami. Od příjezdu našeho technika nechte vše na nás. Přijedeme k vám naprosto diskrétně v neoznačeném autě a běžném oblečení. Vše si u vás zkontrolujeme a připravíme prostory na zásah. Používáme profi přípravky, které jsou určeny k likvidaci štěnice domácí a štěnice postelové. Zásah je bezpečný pro vás i vaše mazlíčky a jakékoliv škody na Vašem majetku jsou také vyloučené. Přečtěte si více informací o tom, jak probíhá hubení štěnic.

Možnost bezplatné konzultace, zjištění ceny nebo objednání zásahu - výjezd technika do 24 hodin

Jak to určitě nedělat...

  1. Nepouštějte se do hubení štěnic sami pomocí běžně dostupných prostředků z drogerie nebo z internetu.
  2. V žádném případně nepoužívejte dýmovnice - manipulace s nimi je nebezpečná a štěnice se jimi pouze rozeženou do okolí.
  3. Nelikvidujte zbytečně nábytek, odborná firma je schopna váš majetek ochránit / zachránit a nebo odborně zlikvidovat.
  4. Kompletní rekonstrukce (pokud ji máte v plánu) štěnice také nezahubí.
  5. Neřešení výskytu štěnic situaci pouze zhorší, včasný zásah je účinnější a levnější.

Objevily se u vás doma štěnice?

Kontaktujte nás. Neváhejte nám zaslat foto štěnic nebo štípanců na e-mail , Whatsapp nebo jako MMS. Díky mnohaleté zkušenosti dokážeme škůdce i štípance bezpečně identifikovat a hlavně zlikvidovat.

Bezplatná konzultace, nezávazná cenová nabídka nebo objednání zásahu - výjezd technika do 24 hodin.